Transferowa karuzela: cz 2.

Nasi piłkarze intensywnie trenują, a zarząd klubu finalizuje kolejne transfery.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, w ostatnim okresie do kadry naszej drużyny dołączyli: Damian Rusiecki, Damian Wołodko, Patryk Grzegorczyk, Kacper Kowalczyk.

Kolejnym wzmocnieniem jest Sebastian Orzędowski - 34 letni środkowy pomocnik, wychowanek i wieloletni kapitan świdnickiej Avii. Nie bez kozery uznawany przez kibiców za jedną z „ikon” miejskiego klubu. Poza 15 sezonami spędzonymi w Avii, „Seba” występował również w Wiśle Puławy i w Motorze Lublin.

Sfinalizowany został także definitywny transfer Michała Babiarza. Młody pomocnik, który przez ostanie dwa sezony grał w naszym klubie na zasadzie wypożyczenia z MKS Avia Świdnik został zatem stałym zawodnikiem zielono biało czerwonych.

Z klubem natomiast pożegnał się Maksymilian Kuś. Jego pozyskaniem zainteresowanych jest kilka klubów z naszego regionu. Sympatycznemu Maksowi serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie barw Świdniczanki i życzymy sukcesów w dalszej karierze.

W najbliższy weekend w ramach II rundy Piłkarskiego Pucharu Polski nasi piłkarze zmierzą się z drużyną POM Iskra Piotrowice, szczegóły wkrótce na naszej stronie.

Tekst: JeSzko

Zdjęcia: Marcin Wasak