sponsorzy:


SPONSOR GŁÓWNY

KLASTMED ...to innowacyjne i kompleksowe realizacje...

Firma powstała i działa bez przerwy na rynku polskim od 2004 roku. Od samego początku specjalizujemy się w realizacjach kompleksowych, które dotyczą przede wszystkim takich obiektów użyteczności publicznej jak: biura, urzędy, szkoły, uczelnie, szpitale, kliniki, centra onkologiczne, kliniki wojskowe, prywatne, itp.

Doświadczenie i umiejętności pozyskane podczas wieloletniej współpracy z bezpośrednimi użytkownikami, inwestorami i projektantami, pozwalają na zapewnienie rozwiązania, które w pełni satysfakcjonują Klientów, a przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwa realizowanych inwestycji.

Firma postrzegana jest na rynku usług i dostaw, jako solidny, wiarygodny i elastyczny partner, cieszący się zaufaniem wśród Klientów, do których mamy nadzieję i Państwo również wkrótce dołączycie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.klastmed.pl


SPONSOR GŁÓWNY

P.P.H. „SAWA”powstała w 1987 roku we Włoszech.

W 1994 roku większość produkcji przeniesiono do Polski. Przedsiębiorstwo znajduje się w Świdniku w południowo-wschodniej części Polski. Spółka posiada nowoczesne maszyny, specjalistyczny park techniczny i wysoko wykwalifikowanych pracowników, co pozwala na produkcję wysokiej jakości skarpet. Dostarcza skarpety w różnych stylach, wzorach i kolorach. Dzięki dokładnej obserwacji rynku szybko dostosowuje się do zmian i poszerza asortyment.

W okresie swojej działalności wypracowala wizerunek firmy pewnej i solidnej, wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klientów i trendów mody. Produkty firmy wyróżniają się dobrą jakością, trwałością, estetyką, a przede wszystkim atrakcyjna ceną.

Głównymi odbiorcami są: Schäfer (Niemcy), TEDI (Niemcy),PierreCardin (Włochy), Europris (Norwegia), Euro Fil (Włochy), Ditamo (Włochy), Servus (Austria), Cristim (Luxemburg), WG (Niemcy), HB (Dania).

Zapraszamy do współpracy: www.sawa-polska.pl


PARTNER

Spółka Neptun od ponad dekady jest jednym z wiodących dystrybutorów systemów infrastrukturalnych w Polsce Wschodniej.

Od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży wiodących producentów wyrobów dla branży wodno-kanalizacyjnej i przemysłowej, a także armatury sanitarnej i techniki grzewczej. Poza wiodącym asortymentem branży wod-kan, firma Neptun posiada szeroką ofertę materiałów budowlanych, dzięki czemu jest w stanie realizować zamówienia kompleksowo, co ma bezpośrednie przełożenie na wygodę i oszczędności klientów firmy.

Docelową grupę odbiorców firmy stanowią przedsiębiorstwa budownictwa inżynieryjnego, miejskie przedsiębiorstwa wodociągowe i kanalizacyjne oraz zakłady gospodarki komunalnej. Firma Neptun posiada stale powiększaną sieć odbiorców hurtowych na terenie województwa lubelskiego i województw ościennych, dostarczając własną flotą transportową zaopatrzenie do małych i średnich sklepów instalacyjnych oraz małych przedsiębiorstw wykonawczych.

Zapraszamy do współpracy: www.neptun.lublin.pl


PARTNER

Dywany Łuszczów, czołowy importer oraz dystrybutor dywanów na rynku południowo-wschodniej Polski, pomógł sfinansować zakup nowych strojów dla zawodników Akademii Piłkarskiej GLTS Świdniczanka, rocznik 2010.

Firma istnieje od 1995 roku. Początkowo, głównym profilem działalności był import dywanów oraz sprzedaż hurtowa na rynku krajowym. Z biegiem lat rozwinięto również sieć sprzedaży detalicznej prowadzonej w ramach własnych sklepów. W dziewięciu sklepach jest oferowany największy w województwach lubelskim, mazowieckim oraz podkarpackim wybór dywanów, chodników oraz wykładzin dywanowych i PCV. Ponadto w sklepach w Jaśle i Sanoku możecie Państwo zakupić również farby i lakiery. Dywany Łuszczów oferują fachową, profesjonalną oraz kompleksową pomoc w wyborze i zakupie towarów.

Zapraszamy do współpracy: www.dywany-luszczow.pl/


PARTNER

Gmina Wólka położona jest na terenie Powiatu Lubelskiego w Województwie Lubelskim. Ta podmiejska gmina jest niezwykle korzystnie położona w bezpośrednim sąsiedztwie dużych miast Lublina i Świdnika oraz gmin Mełgiew, Łęczna, Spiczyn i Niemce. Stanowi to niewątpliwy atut dla ewentualnych inwestorów. Ogromną zaletą jest również rozbudowana sieć dróg bitych we wszystkich 18 sołectwach, która pozwała szybko i komfortowo przemieszczać się po całym, liczącym 72,6 km terenie gminy.Ogromną zaletą jest również rozbudowana sieć dróg we wszystkich 18 sołectwach, która pozwała szybko i komfortowo przemieszczać się po całym, liczącym 72,6 km terenie gminy.

Gmina Wólka to miejsce, gdzie zgodnie współistnieją ze sobą nowoczesne inwestycje i naturalne piękno lubelskiego krajobrazu. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia Gminy Wólka. Zatem jeśli pragną Państwo aktywnie odpocząć, nie oddalając się nadmiernie od miasta lub szukają Państwo cichego, wiejskiego siedliska, umiejscowionego w pobliżu Lublina, lub też interesują Państwa atrakcyjne inwestycyjnie tereny.

Zapraszamy do odwiedzenia i współpracy z Gminą: www.wolka.pl