Świdniczanka

Pełni nadziei i wiary w końcowy sukces rozpoczęli piłkarze Świdniczanki okres przygotowawczy do rundy rewanżowej sezonu 2019/20.

Wierni fani naszej drużyny już od dłuższego czasu telefonicznie proszę mnie o chociaż namiastki informacji tego co się w klubie dzieje. Zatem o tym co jest mi wiadome i co mogę przekazać postaram się Państwa poinformować.

Pierwszy trening odbył się na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Świdniku. Pomimo, że był on niedostępny dla przedstawicieli mediów naszemu „specjalnemu wysłannikowi” udało się dostać na obiekt i ba, nawet personalnie ustalić kto w nim uczestniczył. Z oczywistych względów danych personalnych zawodników uczestniczących w inauguracyjnym treningu nie podamy. Możemy tylko powiedzieć, że było ich 17, w tym 3 zawodników testowanych. W zajęciach uczestniczył trener – specjalista do spraw szkolenia bramkarzy.

Dobrą informacją jest także to, że Michał Jeleniewski, jeden z najbardziej lubianych przez kibiców zawodników, który aktualnie leczy groźną kontuzję zapowiedział powrót na boisko po zakończeniu rehabilitacji. Ta informacja na pewno zadowoli wielu fanów bo „Jelon” to wartościowy element silnej ekipy trenera Pranagala i po jego powrocie zespół nasz ewidentnie zyskuje na wartości. Michał jesteśmy z Tobą i życzymy rychłego powrotu na boisko.

Przedłużył się także okres rehabilitacji naszego utalentowanego młodzieżowca Filipa Kaczorowskiego, który liczył na powrót do zespołu już w rundzie rewanżowej. Ale spokojnie Filip, „co nagle to po diable” jak mówi przysłowie. Jesteś młody wylecz kontuzję i masz przed sobą jeszcze wiele lat gry.

Tekst: JeSzko

Zdjęcia: Natalia Kulbicka