ŚWIDNICZANKA

To już ostatnie głosowanie do naszej Drużyny 60-lecia, dzisiaj swoje głosy można oddawać na najlepszych napastników.

Informujemy, że wycięzcą głosowania z poprzedniego tygonia na najlepszego lewego pomocnika okawał się Giełzak Tomasz. Pan Tomasz otrzymał prawie połowę Waszych głosów. Dokładne wyniki w grafice poniżej:

Czychajda Jacek

Dzisiaj natomiast swoje głosy można oddawać na piłkarzy z pozycji napastników. Do konkursu wytypowani zostali zawodnicy: Biszkont Sławomir, Boniecki Krzysztof, Cholewa Dariusz, Kondratowicz Krzysztof, Kosior Adam, Łucka Mirosław, Mazurek Bartłomiej, Nowosad Łukasz, Rodak Paweł, Zaborek Eugeniusz.. Zapraszamy wszytskich zainteresowanych do oddawania głosów na swoich faworytów. Sylwetki niektórych zawodników znajdziecie w dziale Ludzie 60-lecia.

Zasady dzisiejszego głosowania. Wystarczy oddać głosy w ankiecie zamieszczonej poniżej. Głosujemy na dwóch zawodnika (aby zagłosować należy być zalogowanym na koncie google). Ankieta na daną pozycję jest anonimowa (nie zbieramy Waszych danych oprócz oddanego głosu), za każdym razem będzie się pojawiać na naszej stronie w każdą środę, a na głosy będziemy czekać do końca danego tygodnia (niedziela 23:59).


Tekst: JeSzko, BT

Zdjęcia: Jacek Kosierb